English Español Français Deutsch Italiano עברית Nederlands اللغة العربية 日本語 Türkçe 汉语/漢語 Ελληνικά Português Suomi Bokmål русский Svenska język Čeština Dansk română България íslenska 韓國語 Bosanski jezik Srpski jezik Hrvatski jezik Ukrainian Tagalog Lithuanian Macedonian Slovenian Hungarian kartuli Catalan Vietnamese Thai Estonian Hindi Maltese Slovenčina Latviešu valoda O'z Gjuha  
Головне Меню
Грати в Тріктрак (Бекгаммон)
Історія гри Тріктрак
Огляд гри в Тріктрак
Найкращі сайты для гри в Покер
Підказки гри в Тріктрак
Правила гри в Тріктрак (Бекгаммон)
   
 

Історія Тріктрак (Бекгаммон)

Тріктрак (Бекгаммон), як думають, зародився в Перській імперії чи в даний час Іран, Ірак і Сирія. Ця гра є самою старою і відомою грою, що була зареєстрована. У ті часи в гру грали на дерев’яних дошках з використанням каменів як шашок, і кубиків зроблених з каменів чи дерева.

Гра зародилася ще багато років тому до н.е. і відносилася до настільних ігор, у які грали Єгиптяни, Шумери, Католики, і Перси. Тріктрак є попередником популярної гри пачизи (Parchesi), що трохи схожі між собою. Тріктрак це не просто гра на удачу, як деякі вважають, це стратегічна гра і по складності вона така ж як і гра в шахи.

Тріктрак дуже довго був популярний на Близькому Сході, але це не було таким до 1920 року, коли вперше були представлені подвійні кубики. Після цього Тріктрак став широко розповсюдженим. Подвійні кубики дуже підвищили популярність гри як азартної, і незабаром клуби Триктрак почали процвітати в Сполучених Штатах Америки.

У 1970-х Тріктрак став дуже популярним, з турнірами на великі гроші. На сьогодні ж його популярність зменшилася, але в нього усе ще грають багато людей, і існує дуже багато клубів Триктрак по усьому світі. І сьогодні ж він стає дуже популярним у мережі Інтернет.


Recently written and posted Backgammon Articles:

A Short BackgammonMasters Website Review
Their backgammon program can be downloaded from the website and it is very easy and fast to install, it does the needed updates on its own and selects that language automatically, if your language is available….
Written by Ovid Homer Sunday, June 07, 2009

Hypergammon – Discover the Attractiveness of a New Backgammon Version
Even if it is a game where experience is very important, the surprise element of the backgammon game makes it so tempting….
Written by Audley Torgerson Monday, June 01, 2009

Can you Read This?
Skip to toolbar