English Español Français Deutsch Italiano עברית Nederlands اللغة العربية 日本語 Türkçe 汉语/漢語 Ελληνικά Português Suomi Bokmål русский Svenska język Čeština Dansk română България íslenska 韓國語 Bosanski jezik Srpski jezik Hrvatski jezik Ukrainian Tagalog Lithuanian Macedonian Slovenian Hungarian kartuli Catalan Vietnamese Thai Estonian Hindi Maltese Slovenčina Latviešu valoda O'z Gjuha  
Hlavní menu
Hrajte vrhcáby
online poker
   
 

Vrhcáby Strategický neboť Začátečníci

Autor playing-backgammon.com

Vrhcáby jest závod podívat se který krabička pohnout všeho svůj dáma vypnutý dříve. Maximálně nováčky zkusit ne- rozloučení něco odhalený dáma a souhlasit tak často jak potenciální. Toto není optimální přistoupit k a sem ar Někteří složka Pro uvážit když hraní.

Hádání Útočný až když je zvýhodněný. Kdybyste vy mít na vybranou k hádání třetí dohlížeč komu obhájci zlato krytí to je něco jiného předmět u vás doma, tedy krytí jest více vyvolený. Kdybyste vy souhlasit, zkuste uhradit Pro zbavit účinnosti vrátit se souhlasit. Kdybyste vy ar pochybující obvodová hustota kotvy co dělat, je tam zkušený přísloví “When na pochybách, hit.”

Odkrývající Dáma To je získat převahu platí začátkem ochotný Pro zkuste vybudovat silný obhajoba zlato urážka. Není to navrhovaný s křížkem po funuse ochotný i když Váš úřední postavení jest chatrný.

Dohlížeč Odbyt Zkuste stejnoměrně rozeslat Váš dáma ; není to výhodný pro dostat 6 dáma všeho ON sám předmět. Zkuste vyhýbat se dáma uvnitř pips každého z naproti tomu Pro vzít v úvahu získat převahu volby.

Blokování Zkuste uhradit až v řadě mimo gaps Pro udělat těžké pro Váš protihráč Pro zaobejít se. Kdybyste vy krabička sesadit 6 v řadě ‘prime’ bránit ), to dělá to vyloučeno neboť Váš protihráč Pro zaobejít se.

Vybudovat Kotvy Kotvy ar vhodný pro obranu body inteligentní síť Váš oponentův účinný. Tyto připouští neboť trochu Pro přistát na měly byste pohnout souhlasit a bloky předmět dle Váš protihráč inteligentní síť svůj účinný kuratorium. Je získat převahu Pro upínat ON body 20 zlato 21 neboť maximálně pružnost. Když za vámi, Mařenka potřeba Pro naschvál dovolit Váš dáma být souhlasit, významné další umíš sesadit upínat Pro zkuste náklonnost ochotný kolem.

Mající strategický inteligentní síť vrhcáby jest vážný. Stanovení dlouhodobý plánovat pomůže vám Váš naděje na dobytí. Přes strategický, umíš zkuste kontrolovat Váš oponentův hýba se a postavit sám inteligentní síť dobytí úřední postavení. Kdybyste vy ar kompletní nováček komu ochotný, rozumět směrnice a představa již dříve perný něco mladý strategie.Recently written and posted Backgammon Articles:

Zásadní Tipy neboť Vrhcáby
Zdvojnásobující se Kostka – to je klíč k vrhcáby. Nikdy aprobovat obojetný kdybyste vy ar příliš vzdálenější zadní část….
Autor playing-backgammon.com 1/14/2008 6:52:17 AM

Vrhcáby Strategický neboť Začátečníci
Vrhcáby jest závod podívat se který krabička pohnout všeho svůj dáma vypnutý dříve. Maximálně nováčky zkusit ne- rozloučení něco odhalený dáma a souhlasit tak často jak potenciální….
Autor playing-backgammon.com 1/6/2008 7:08:03 AM

Vrhcáby Verze
Jsou četný cesty ochotný krabička buďte hrál ; sem ar Někteří přes svůj předpis změny….
Autor playing-backgammon.com 1/6/2008 7:07:23 AM


Články za poslední měsíc:
Leden 2008Únor 2008Listopad 2007Říjen 2007
Září 2007Prosinec 2007Srpen 2007Červenec 2007
Červen 2007Květen 2007Duben 2007Březen 2007
Únor 2007Leden 2007Listopad 2006Září 2006
Srpen 2006Červenec 2006Červen 2006Květen 2006
Duben 2006Březen 2006Únor 2006Leden 2006


Can you Read This?
Skip to toolbar