English Español Français Deutsch Italiano עברית Nederlands اللغة العربية 日本語 Türkçe 汉语/漢語 Ελληνικά Português Suomi Bokmål русский Svenska język Čeština Dansk română България íslenska 韓國語 Bosanski jezik Srpski jezik Hrvatski jezik Ukrainian Tagalog Lithuanian Macedonian Slovenian Hungarian kartuli Catalan Vietnamese Thai Estonian Hindi Maltese Slovenčina Latviešu valoda O'z Gjuha  
Hlavní menu
Hrajte vrhcáby
Online poker
   
 

Hrajte vrhcáby online!

Přečtěte si naše recenze online heren vrhcáb
NEW! Přečtěte si naše recenze pokerových heren!

Pokud jste ve hře vrhcáby nováčky, naš průvodce pravidly a strategií Vám poví vše co potřebujete o této hře vědět a na jakých webových stránkách můžete vrhcáby hrát. Naše recenze a doporučení jsou založena pouze na osobních zkušenostech.

Chcete hrát vrhcáby online? Stáhněte si potřebný program při registraci využijte jeden z našich bonusových kódů a obdržíte bonusy, které nikde jinde nedostanete. Hrajte proti ostatním hráčů z celého světa jen tak nebo klidně i o skutečné peníze. Poznáte, že je to opravdu zábava.

Bonusové k´dy
Deposit
Obdržíte
DRGAMM5
$25
$5
DRGAMM10
$50
$10
DRGAMM15
$100
$15


Poznámka: Tyto bonusy jsou jedninečné. Nikde jinde než u nás je nenajdete.


 1. BG Room – www.bgroom.com
  BG je jméno, BackGammon je hra!
  BG room je online herna pro hráče vrhcáb, můžete zde hrát jen tak pro zábavu, ale i o skutečné peníze.

  Společnost byla založena v roce 2006, tudíž je relativně nová a proto zde nenajdete takové množstí hráčů jako u konkurence. Avšak pokud hledáte poklidné hry, může to být to pravé místo pro Vás.  Více … 2. Play 65 – www.play65.com
  Tady poznáte proč se lidé po celém světě tak baví při turnajích i v souboujích jeden na jednoho
  Hraní jen pro zábavu je zdarma. Celková kvalita soutěží není tak vysoká jako v sekci, kde se hraje o skutečné peníze, přesto tam nejdete velmi dobré hráče. Program používaný na Play65 je to nejlepší co jsme kdy viděli. Teprve když ho vyzkoušíte pochopíte proč se lidé z celého světa vrací na Play65. Zkuste si otevřít svůj vlastní účet a dostanete $2, žádný vlastní vkklad není nutný.  Více … 3. Gammon Empire – www.gammonempire.com
  Vstupte do největšího klubu hráčů vrhcáb na Internetu. Obdržíte bonus $2 jen za ověření vašeho emailu.
  Díky GammonEmpire se toho můžete hodně naučit o hře vrhcáby, vylepšit svoje umění ve hře, potkat nové přátele a konečně vydělat hromadu peněz ve vaší oblíbené hře. GammonEmpire je druhá největší herna pro hráče vrhcáb na Internetu, GammonEmire je tu aby přivedl všechny nadšence z celého světa dohromady, aby umožnil jak profesionálům tak amatérským hráčům utkat se ve virtuálním světě bez hranic. Grafika použivaného softwaru je výborná a jeho funkce jsou dostačující.  Více … 4. Party Backgammon – www.partygammon.com
  První turnaj vůbec, který nabízí garantovanou výhru jeden milion dolarů!
  Partygammon.com vlastní a provozuje vlastní software pro hraní vhrcáb, to jim umožňuje rychle reagovat na nové a nové požadavky.
  PartyGammon.com přepisuje historii s vůbec prvním turnajem ve vrhcábách, s garantovanou výhrou jeden milion dolarů. Kvalifikace probíhá exkluzivně pouze na PartyGammon.com a můžete vyhrát jednu z 64 cen v hodnotě $12500!  Více …Pokud máte jakékoli dotazy či připomínky, můžete nás kdykoli kontaktovat emailem na adrese Jsme zde abychom Vám pomohli.
Recently written and posted Backgammon Articles:

Zásadní Tipy neboť Vrhcáby
Zdvojnásobující se Kostka – to je klíč k vrhcáby. Nikdy aprobovat obojetný kdybyste vy ar příliš vzdálenější zadní část….
Autor playing-backgammon.com Pondělí, Leden 14, 2008

Vrhcáby Strategický neboť Začátečníci
Vrhcáby jest závod podívat se který krabička pohnout všeho svůj dáma vypnutý dříve. Maximálně nováčky zkusit ne- rozloučení něco odhalený dáma a souhlasit tak často jak potenciální….
Autor playing-backgammon.com Neděle, Leden 06, 2008

Vrhcáby Verze
Jsou četný cesty ochotný krabička buďte hrál ; sem ar Někteří přes svůj předpis změny….
Autor playing-backgammon.com Neděle, Leden 06, 2008


Články za poslední měsíc:
Srpen 2008Červen 2008Leden 2008
Únor 2008Listopad 2007Říjen 2007
Září 2007Prosinec 2007Srpen 2007
Červenec 2007Červen 2007Květen 2007
Duben 2007Březen 2007Únor 2007
Leden 2007Listopad 2006Září 2006
Srpen 2006Červenec 2006Červen 2006
Květen 2006Duben 2006Březen 2006
Únor 2006Leden 2006 


Can you Read This?
Skip to toolbar